MÖBLER / Bord / Lampbord 11029104
nr 1102 9104
Lampbord
England, diameter: 51 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2017
kl 18:28:53
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Lampbord
Kondition: slitage, skador
nr 1102 9104
Lampbord
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 17 april 2017 |